Old Time Radio

Old Time Radio

Old Time Radio (OTR) nie jest martwy. W rzeczywistości jest to żywa i jak w sieci Internet. Internet faktycznie pomógł ożywić stare radio czasu. Po dni OTR została zakończona, to jedyny sposób, aby któryś z tych koncertów było je znaleźć na starej rolce na rolce taśmy i słuchać ich w tym formacie. Niektórzy ludzie mili zamienione te pokazy zapisów fonograficznych, a później do kaset magnetofonowych.

Były grupka fanów OTR które kiedyś to zrobić i handlu pokazy między sobą. Bardzo niewiele osób, które cieszą się te pokazy wiedział o tych małych klubach i dlatego nie mógł się pokazy.

Gdy komputery stały się dostępne dla coraz większej liczby ludzi, inteligentnych użytkowników komputerów nauczyli się, jak przekształcić te stare programy do postaci cyfrowej. 70 minut pokazów można by umieścić na jednej płycie CD. Wraz z pojawieniem się mp3 skompresowany format audio, dystrybucja jest teraz możliwe za pośrednictwem Internetu.

Tak wielu ludzi może teraz cieszyć się zabawą i przygodą OTR dzięki wysiłkom każdego, kto konwertowane pokazy i umieściły je w Internecie. Z szybkich połączeń internetowych możemy cieszyć się dzisiaj, możemy pobrać jak najwięcej koncertów, jak chcemy w bardzo krótkim czasie.

OK, więc teraz, kiedy wiemy, że te wielkie stare audycje radiowe są ponownie dostępny, w jaki sposób przejść o ich lokalizacji? Istnieje kilka sposobów, aby zdobyć te pokazy.

Najdroższym sposobem jest zakup pokazy w księgarni w formacie audio. Oczywiście, te płyty Audio zagra w dowolnym odtwarzaczu CD, w tym jeden w samochodzie, ale można zmieścić tylko 70 minut pokazów na każdej płycie. Dodatkowo, są one dosyć drogie.

Możesz przeszukiwać Internet i kupić zestawy dysków Old Time Rad io w formacie mp3. Te są kompresowane i wiele godzin pokazów zmieści się na jednej płycie CD lub DVD.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *