Audycje radiowe o przyrodzie

Albumy na iTunes są zazwyczaj w cenie $ 14.99 $ +9,99 lub każdy choć istnieją pewne ze stawki niższe od podanej zwykle kosztem. Z drugiej strony, z jego oferta dnia, albumy na Amazon są często dostępne za $ 3.99. Nie może być spokojny różnica pod względem stopy albumu, ale nie chodzi o cenę za pojedyncze. Piosenki na Amazon są zwykle sprzedawane po 99 centów, podczas gdy single na iTunes sprzedawane są w trzech cenach – 69 centów, 99 centów, lub $ 1.62.co warto zobaczyć w lizbonie

Więc jest to walka między który sprzedaje taniej? Nie całkiem. Jeśli to, co chcesz, jest możliwość wyboru spośród szerokiej gamy utworów i albumów, iTunes da wam, że przez to jest bardziej obszerny zbiór niż Amazon. Przede wszystkim dlatego, że rozpoczął swoją cyfrowego sklepu muzycznego w 2003 roku , cztery lata wcześniej niż Amazon premiery swojego rynku muzyki online w 2007 roku.

Amazon ma kolejną porażkę, jeśli chodzi o utrzymanie cotygodniowy targ. To może tylko utrzymać 6 do 10 procent swojego rynku, podczas gdy iTunes utrzymuje się do 90 procent. Przy silnej konkurencji wśród cyfrowych sklepach muzycznych i jak to wspólnie przyczyniają się do rozwoju rynku muzyki online, sprzedaż ogólnopolskich CD niestety slithered 20% do roku 2010.

Jako sprzętu Apple ciągle czyni masowej sprzedaży, jego oprogramowanie muzyczne nadal rozwijać się w formie wyścigu rynku muzycznym. I to jeszcze przejmuje inicjatywę.

Znajdź więcej informacji na temat radia internetowego oraz na darmowy teledysk

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *