Piec sposobow legalnej maksymalizacji zasiegu CB Radio

CB Radia są niestety ograniczone do 4 watów mocy wyjściowej przez FCC (prowizje Federalnej Komisji). Dokładniej, jest to znane jako sygnał wyjściowy o częstotliwości radiowej. Ograniczenie to zostało umieszczone, ponieważ CB Radia działają na częstotliwości 27MHz których mandaty FCC jako Licencji Wolnej 11 metr Citizens Band.bratbud – roboty W związku z ogólnym publicznego o dostępu, oprócz wyznaczonych częstotliwości (albo „kanałami”); natężenie ruchu i zakłócenia są zawsze problemy.

Wiele nowego do hobby lub jego funkcjonowanie, jak zakładać nielegalnie zmiany ich CB radio (znane pod pojęciem „szczyt i Tune”) dla większej mocy, albo, co gorsza, prowadzenie wysokie wyjściowe nielegalnej wzmacniacz to jedyne sposoby mogą poprawić wydajność i zakres ich CB radia.

To jest rzeczywiście prawdą, a szczerze mówiąc, typy anten i konfiguracja odgrywać znacznie większą i wpływową rolę w zakresie CB radia, lub większości rodzajów komunikacji bezprzewodowej w tym zakresie. To dlatego, że z punktu widzenia efektywności operacyjnej, mecz anteny, rodzaj anteny i zdobyć tam iw wysokość anteny są bardziej istotne dla realizacji radiowej, są o wiele bardziej krytyczne zasięgu radiowego, niż jakikolwiek inny aspekt w odniesieniu do hobby. serum do rzęs Na szczęście, FCC zapewnia znacznie większą swobodę, z tym, co można zrobić, i / lub poprawić w odniesieniu do anten CB! Jak widać z założenia, że ??w pierwszych kilku akapitach, zalecenia dotyczące poprawy zakresu CB Radio legalnie będą związane z instalacji antenowej:

1. Antena wysokość montażu – Nic nie jest ważniejsze, a następnie pozwolić antena uchwycić maksymalny sygnał, niż umieszczenie anteny w najwyższym położeniu, jak to możliwe. Jeśli uruchomienie konfiguracji stacji bazowej, umieszczając antenę na szczycie dachu lub dobrej wielkości wieży, która jest powyżej pobliskiego terenu i budynki są kluczem tutaj.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *