Radio w samochodzie

Radio w samochodzie

Jeśli uważasz, że radio może tylko odtwarzać muzykę lub porozmawiać, to jeszcze raz druk sublimacyjny. Nowa technologia, HD Radio, niesie ze sobą możliwość wysyłania wiadomości tekstowych cię wszelkiego rodzaju.

W rzeczywistości, wiadomości tekstowe mogą być tak proste, jak nazwa utworu i artysty lub tak skomplikowane, jak alert ruchu, a prognozy pogody lub innych ważnych aktualizacjach informacyjnych.http://medicus.koszalin.pl

Ostatecznie, to będzie do każdej stacji HD Radio zdecydować, co chce zrobić z wiadomości tekstowych. Niektórzy mogą zdecydować się na opłaty za usługi, takie jak ostrzeżenia o ruchu drogowym. Inne mogą zdecydować się na pobyt z nazwą odtwarzanego utworu i artysty. Jeszcze inne stacje mogą zdecydować się oddać alerty ruchu lub aktualizacje pogody, ale z krótkich reklamach tekstowych – aby zrównoważyć koszty bezpłatnego SMS-ów.

Jako jeden z przykładów tekstylny, Amy Gilroy niedawno dwukrotnie (w tym tygodniu w Consumer Electronics), że do końca tego roku, Clear Channel będzie dostarczanie informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym nad HD Radio.

Według Clear Channel, nowa usługa radia HD rozpocznie się 48 rynkach w tym roku około 100 stacji nadających informacje o ruchu drogowym HD. Firma ostatecznie wdrożyć tę usługę do wszystkich swoich stacji HD.

Oczekuje się, że większa przepustowość w sygnale radiowym HD, aby umożliwić dodatkowe usługi w tym pogodowych aktualizacji prognoz i interesującego miejsca (POI) aktualizacji.

Clear Channel mówi znaczna liczba dostawców są już oferując prawdziwe informacje o ruchu drogowym w czasie, w tym Audiovox, TomTom, Garmin i Cobra

Radia HD są teraz droższe od konwencjonalnych odbiorników radiowych. Jeden powodów, ponieważ muszą one być przystosowane do wyświetlania komunikatów i dlatego, że niektóre ze składników cyfrowych są droższe niż części analogowych występujących w konwencjonalnych odbiorników radiowych ..

Jednak, jak producentów takich jak Sony ziemi do produkcji, oczekuje, koszt tych radiach jest stać się znacznie bardziej konkurencyjny – z cenami $ 100 lub mniej.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *