Sluchaj radio w pracy

Sluchaj radio w pracy

Większość czasu na rynku CB radio jest stosunkowo statycznym. Technologia ta jest już od ponad pół wieku i surowe kontrole FCC ograniczenia zwykły elektroniczny „wyścig zbrojeń” gadżetu. Jednak zimą 2010 roku przyniósł zaskakujące zmiany.

Cobra rozpoczął imprezę z ogłoszeniem 50 Anniversary Edition ich klasycznym ’29’. Radio limitowana oferowane Kobra pierwszy multi-kolorowy wyświetlacz selekcyjny. Radio było hitem i stał się gorącym element świąt. CB świecie wkrótce potem, gdy okazało Cobra ogłosił, produkują tylko ograniczoną ilość nowego modelu i ma zniknąć równie szybko, jak się pojawiła się pod koniec stycznia.

Kiedy wszystkie nagłówki jechaliśmy drogą Cobra Connex podszedł do tablicy. Jako wiodący producent radiotelefonów 10 metrowych to była niespodzianka, aby zobaczyć, jak ambitne Connex był w modernizacji ich linii produktów. Najpierw anulowane modeli jak 3400HP i 4600-Turbo następnie ogłosił, że wprowadzi kilka nowych modeli.

Najciekawszym z tych nowych modeli był „Big Betty”. Gdy zdjęcia risque czołowej The Big Betty wypuszczono go wywołała poruszenie na rynku zwykle Placid. Znowu niedobory produktów przyczynił się nowy wpis gorący przedmiot.

Podobnie jak sprawy wyglądały na osiedlenie słowo wyszło z możliwych największego rozwoju zimie. Powołując dostępności komponentów wysyła komunikaty Ranger anulował popularnych i rozbudowanych RCI-63FFC4. Odwołanie przyszedł jako cios dla amatorów jak 63FFC4 był jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i wydajnych modeli tego typu. Chociaż Ranger nadal ma dwóch podobnych modeli na rynku nie ma możliwości dowiedzenia się, czy będą one znaleźć wymaganych finału zrobić kolejną serię ultra-wysokiej mocy.

Nie będzie przebita Connex nie zostało zakończone. Gdzieś około Bożego Narodzenia Connex ogłosił swoje wejście na rynek radia CB. Nowe CX 366CE używa tego samego podwozia 3400HP, ale ma wewnętrzne komponenty tradycyjnego CB. To nawet ma sześć kolorów wyświetlacz LED z selekcyjnego.

Pozwala nadzieja 2011 jest pełna niespodzianek w 2010 był.

Jeśli szukasz znaleźć albo limitowana edycja COBRA 50. rocznicę radio CB lub nowy Connex BIG BETTY możesz odwiedzić naszą stronę internetową ThorsCBradio.com

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *