Zaloz swoje radio

Zaloz swoje radio

Amatorskie lub Ham Radio może być interesujące i przyjemne hobby, ale zanim wyjdzie i wydać 1000 dolarów w sprawie anten nadawczo-odbiorczych i uzyskać licencję Ham Radio. Pozwolenie jest łatwo dostać, a wielu ludzi uczyć się na weekend do niej i przekazać łatwo. Można samodzielnej nauki do egzaminu, ale są też zajęcia dostępne.ubrania motocyklowe Również nie trzeba wiedzieć Morse’a kod, aby przejść test. Istnieje wiele źródeł on-line, które uczynią coraz licencja proste.

Szynka Radio Licencja jest wymagana w celu obsługi radia. Pierwszy test licencji ma stać się technik radiowych szynki. Istnieją dwa bardziej zaawansowane licencje (klasa ogólna i ekstra klasa), ale trzeba zacząć z licencją klasy technik.

Dniem 1 lipca 2006 r F.C.C. Wprowadzono zmiany do testu Technik klasy entry level aby łatwiej się uczyć i zdać. Test jest 35 pytań długa, wielokrotnego wyboru, obejmujących bardzo podstawowe zasady i teorię elektronicznego. Oto niektóre z podstaw, które są ujęte w tej Licencji Ham Radio Technician:

oRadio i Elektronika Podstawy

oOperating Station Wyposażenie

oCommunicating z innymi Szynki

Przepisy oLicensing

Przepisy oOperating

oRadio bezpieczeństwa

Po zdasz egzamin można skupić się na urządzenia potrzebne do budowania Ham Radio amatorskie. Nie zostały zdominowane przez różne urządzenia i nie, że powstrzyma cię od podręczny. Jeden prosty sposób na rozpoczęcie jest uzyskanie ręczny transceiver – wiele z nich, które można kupić za kilkaset dolarów.

Dave Wilson

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *