Najlepsze hity w radiu

Najlepsze hity w radiu

W porównaniu z konwencjonalnym, seria karmione wieży MF wieża wyposażona Tunipole zazwyczaj wykazują znacznie lepszą przepustowość. Ogólnie rzecz biorąc, im krótszy jest wysokość anteny szeregowo doprowadza MF uboższe się jego przepustowość i trudniejsze staje się nadawać „czystych” sygnałów audio przez nią. To jest problem, gdzie wysokość wieży są ograniczone.medicus – stomatolog koszalin W nowym budownictwie, krótsze wieże pozwoli zaoszczędzić koszty materiałowe i konstrukcyjne. W wielu przypadkach Tunipole umożliwia krótki wieży być stosowane bez żadnych ofiar w jakości emisyjnej, a prawie zawsze wzmocnienia istniejącej wieży jakość transmisji krótkiej serii karmione.

Tunipole ma unikalną zdolność do zwiększania efektywności wielu instalacji stacji MF. Choć teoretycznie do tego samego pola rozchodzące się jako antena serii karmione przez doskonałego systemu uziemienia, The Tunipole normalnie produkuje większe natężenie pola nad biednymi lub krótkich systemów naziemnych.

W przypadkach, gdy stacje zostały zainstalowane przy ograniczonych systemów naziemnych, wydajność Tunipole wyposażonych stacjach były porównywalne do tych z kompletnych systemów naziemnych. Jest ważnym czynnikiem w planowaniu budowy nowych stacji, gdzie ziemia jest ograniczona, lub gdy stacja zmienia się z wyższą częstotliwością mniejszą częstotliwością i chce nadal korzystać z tej samej wieży i systemu uziemienia. Stacja może zaoszczędzić tysiące dolarów w lądowych i budowlanych kosztów w ten sposób.

Innym zastosowaniem Tunipole duże znaczenie ma podział jednego wieży antenowego między dwoma lub większą liczbą nadajników na różnych częstotliwościach MF.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *