Najlepsze programy w radiu

Najlepsze programy w radiu

Ostatnio oceny metodologii używany przez Arbitron, firmy, która świadczy usługi ratingu dla stacji radiowych, jest nazywany Ludzie Meter lub PPM. To małe urządzenie, które przechwytuje sygnał radia najbliżej użytkownika urządzenia, zauważając, która stacja radio jest dostrojone do i jak długo osoba nosząca urządzenie zdecyduje się pozostać na tyle blisko tego radia należy traktować jako „słuchacz” do stacji ,

http://windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/drzwi

PPM jest nadal wdrażany w całym kraju, ale od listopada do grudnia 2008 porównanie czas spędzony słuchania wśród dorosłych od 25 do 54, co jest znane jako „pieniądze demograficznych,” pokazuje, jak bardzo wszyscy kochamy muzykę Bożego Narodzenia.

W większości miast, co najmniej jedna stacja idzie all-święta trochę czasu w listopadzie i trwa odtwarzanie nic prócz muzyki wypoczynkowych, aż dzień Bożego Narodzenia. Przez większość czasu, stacja będzie lekka stacja skalna reszta roku, ale od czasu do czasu inne formaty próbowali uchwycić oceny all-Magic Christmas, too. Wyniki PPM są uderzające i są ilustracją więcej wypoczynkowych melodii przyjść.

Po pierwsze, awaria: stacja w LA poszedł całą muzykę Bożego Narodzenia i stracił 7,7% ich odbiorców. Może być, że ich widzowie klasyczny rock słuchania miał trochę tolerancji dla Bożego Narodzenia muzyki 24/7. Można założyć, że nie będzie tak drastyczna zmiana w sezonie 2009 na wakacje.

Sukcesy są oszałamiające, choć z ocen wzrasta o ponad 100% w okresie od listopada do grudnia widzianych przez stacje w Chicago, Filadelfii i Detroit. Stacje z najlepszych ocen występy były lekkie stacje skalne, które wydają się być do słuchania w tle, podczas gdy ludzie pracują. http://www.lanista.pl/szaliki-klubowe/ Oznacza to, że sklepy i urzędy grając swoją muzykę wakacje ze stacji radiowych (zamiast cd lub usługi Muzak) wozy te lekkie stacje Rock do oceny nowych wysokościach.

Więc kiedy słyszysz muzykę Boże Narodzenie na swojej ulubionej stacji radiowej na początku listopada 2009 roku, ale należy pamiętać ten artykuł i zrozumiesz całkowicie: Radio robi co detaliści zrobić zawsze, grając na podatny publiczności.

Kochamy naszą Bożego Narodzenia i wszystko na ten temat!

Sandy Tkacz Carman jest 30 lat głównym profesjonalnym radiem rynku i jest prezesem Voicework On Demand, Inc.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *